Mait Kraun • 28. november 2017 kell 5:45

Kinnisvarafirma: väljakutse on konkurentsivõime säilitamine

Kinnisvarahaldus ja -korrashoid.  Foto: PantherMedia/Scanpix

Kinnisvarafirma Kvatro Kinnisvarahaldus kasvatas käivet ning kasum jäi sisuliselt samale tasemele. Ettevõtte suurim projekt on praegu kliendihalduskeskkonna arendamine.

Äripäeva infopanka jõudnud ettevõtte majandusaasta aruandest selgub, et kinnisvara haldusega tegeleva Kvatro Kinnisvarahalduse OÜ müügitulu kasvas mullu 10 protsenti, 4,26 miljoni euroni. Ärikasum langes 3 protsenti, 108 897 euroni (võrreldes eelneva aastaga).

Mullu töötas ettevõttes keskmiselt 80 inimest, see näitaja suurenes 14 võrra. Käive töötaja kohta langes 9 protsenti, 53 241 euroni. Keskmine brutotasu langes 2 protsenti, 980 euroni kuus.

 

Unknown body type: x-im/content-part infopank

Peamiselt tegeleb ettevõte kinnisvaraomanikele korrashoiuteenuse osutamisega, mis sisaldab kinnisvara haldust, tehnosüsteemide hooldust ning heakorra ja raamatupidamisteenust.

„2016. aasta suurimaks projektiks oli investeerimine uue kliendihalduskeskkonna arengusse. Uus keskkond loodetakse täielikult kasutusele võtta 2017. aasta lõpuks,“ kirjutas firma oma tegevusaruandes. „2017. aasta suurimaks väljakutseks on konkurentsivõime säilitamine, mida lisaks tõusvatele tööjõukuludele mõjutab viimasel aastal tihenenud konkurents.“

Ettevõtte omanikud on Andry Krass (59,8 protsenti) ja De Olivella OÜ (40,2 protsenti). Eelmisel ja üle-eelmisel aastal firmast dividende ei võetud.

Põhjalikumalt saab tutvuda firma majandustulemustega Äripäeva infopangas

Hetkel kuum