Rikaste TOP: Škoda tagaistmelt krüptomiljonäriks

Äripäeva Rikaste TOPi jõudnud Ivan Turõgin (keskel) ja Sergei Potapenko (paremal) ütlesid, et investeerisid mõni aasta tagasi oma viimased kopikad ärisse. Sergei ütles ära üürikorteri ning magas kontoris diivanil või oma vanas Škodas. Hiljem liitus ettevõtmisega kolmas sõber Anton Altement.  Foto: Patrik Tamm
Kristel Härma • 4. oktoober 2018 kell 3:00
Uudised
Ainult tellijale

Esimesed Äripäeva Rikaste TOPi jõudnud krüptoettevõtjad, kes tahavad rajada krüpto- ja tavapanka Polybius, ennustavad krüptoraha kodus kaevandamise surma ning plaanivad jõuda ise tööstusliku kaevandamise maailma esiviisikusse.

Tehnikanohikust Sergei Potapenko (vara väärtus 9 mln eurot), eelmises elus tooraine kaupleja ametit pidanud Ivan Turõgin (vara väärtust 14,9 mln eurot) ning pea kümme aastat Credit Suisse'is Zürichis ja Londonis töötanud Anton Altement on kolm lapsepõlvesõpra Jõhvist, kellel on krüptomaailmas suured plaanid: nad tahavad luua investoritelt kogutud 32 miljoni dollari abil krüpto- ja tavavaluutaga tegeleva panga Polybius ning sihivad tööstusliku krüptokaevandamise mahuga maailma esiviisikut, mis on praegu tugevalt hiinlaste käes.

Kui oled juba tellija, siis logi sisse!
    Juhime tähelepanu, et Sul on õigus keelata oma kontaktandmete kasutamine samasuguste toodete või teenuste otseturustuse tegemiseks võttes Äripäevaga ühendust aadressil [email protected] või telefonil 667 0099.
    Hetkel kuum