Äripäev • 21. oktoober 2018 kell 13:00

Raadiohommikus: tehinguturg ning Meitern, Igasta, Kakko ja Prangli

Ragnar Meitern  Foto: Andres Haabu

Esmaspäeva hommik Äripäeva raadios keskendub Eesti ja Baltimaade tehinguturule ning toob kuulajani eraldi Äripäeva raadio jaoks tehtud intervjuud äsja lõppenud Balti M&A ja erakapitali konverentsil esinenutega.

Sõna saavad Superia Corporate Finance'i partner Henrik Igasta, Londonis elav investor Ragnar Meitern, BaltCapi kasvufondi partner Heidi Kakko ja Soraineni juhtivpartner Toomas Prangli. Juttu tuleb investeerimisest, tehingutest ning sellest, miks Eestis selles viimasel ajal lõunanaabritega võrreldes päike eredamalt paistab.

Saatejuhid on Priit Pokk ja Meelis Mandel.

Päev jätkub nelja saatega:

11.00–12.00 "Äripäev eetris". Nädala olulisemad teemad võtavad kokku Äripäeva toimetajad Viivika Rõuk, Erki Varma ja Ken Rohelaan.

12.06 "Müügiminutid". Kuidas saada pakkumise tegemiseks kliendilt hea sisend? Saate külaline on Mart Reinson (StreleEE OÜ), kes on tööstuse ja tootmise maailmas väga pika kogemusega müügijuht. Räägime sellest, mida on hea teha, et klienti paremini mõista ja koostööd alustada. Intervjueerib Urmas Kamdron.

13.00–14.00 "Tööstusuudised eetris". Saates tuleb juttu inseneridest ja inseneeria olukorrast Eestis. Paljude teiste teemade seas räägime ka tööjõuteemast – häid insenere on tööturul vähe saada ja inseneribürood tunnevad, et peagi tuleb hakata teiselt poolt riigipiiri lisajõudu otsima. Saates on teemat lahkamas Teamwork Engineeringu juht Meelis Viisileht ja Deck Engineeringu juht Dmitri Jekimov. Saadet juhib Harro Puusild.

15.00–16.00 "Lavajutud". Saade tutvustab interim-otsingut, mille käigus on variant leida asjakohaste oskuste, praktilise kogemuse ja professionaalse suhtumisega interim-juht, kes asub korraldama teie ettevõtte tööd, et kindla ajaperioodi jooksul saavutada kokkulepitud äriline eesmärk. Interim Agentuur Vellström Vallner Tohver korraldas konverentsi "Mobiilne juhtimine – muutuva tööturu uudne ja efektiivne lahendus". Pakume teile kuulamiseks tööandjate paneeldiskussiooni "Interim-juhiga muudatused ellu kiirelt ja tulemuslikult". Vestluses osalevad Tauri Sumberg (Legend Hotelsi tegevjuht), Jaan Puusaag (Krimelte omanik) ja Virve Jõgeva (Glamoxi tegevjuht). Vestlust modereerib agentuuri kaasasutaja ja partner Eela Velström.

Kuula raadiot otse SIIT.

Hetkel kuum