Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine
Raadiohommikus Enefiti investeerimisperspektiiv, kuumal toolil Aivar Pohlak
Nädala viimases hommikuprogrammis tuleb külla Enefit Greeni juht Aavo Kärmas, kellega teeme juttu nii värsketest uudistest Poola turul kui ka sellest, mis järgus on ettevõtte börsile mineku plaanid.
Seetõttu uurime talt, mis ettevõtte tulevik toob, et anda aimu, kas oleks põhjust ettevõttesse investeerida või mitte. Samuti vaatame, mis võiksid olla Eesti (taastuv)energeetika tulevikutrendid.
Kui Fotografiska juht Margit Aasmäe Peugeot E-3008 rooli istus ja mootori käivitas, hämmastas teda vaikus salongis. Ent edasi asus vaikus juba enda eest kõnelema.