Äripäev • 27. aprill 2016 kell 6:00

Äripäev alustab oma raadioga

Äripäev alustab täna uute raadiosaadetega oma veebis.  Foto: Merilin Kukk

Tänasest saab Äripäeva veebiküljel kuulata iga päev veebiraadiosaadet "Äripäev eetris".

Pealkirja "Äripäev eetris" kandis seni teisipäeviti Kuku raadios eetris olnud Äripäeva ajakirjanike saade. Eile kõlas raadiosagedusel sarja viimane saade, kuid see ei tähenda majandusraadiosaate lõppu.

Nimelt kolisime nüüd Äripäeva veebi ning jõuame siin kuulajate ette igal tööpäeval kell 13, mil ajakirjanikud-toimetajad räägivad päevakajalistel poliitika- ja majandusteemadel. Iga päev keskendume ühele teemale.

"Äripäev eetris"

Äripäeva toimetuse raadio/podcast

Alustab: 27.04

Eetris: igal tööpäeval kell 13

Saatejuhid/toimetajad: Vilja Kiisler, Kadri Põlendik, Aivar Hundimägi, Harry Tuul, Kristi Malmberg, Meelis Mandel ja Rivo Sarapik

Lisaks Äripäeva kodulehele leiab saated edaspidi iTunesist ning Soundcloudist, kus saab saated sobival ajal kuulamiseks näiteks alla laadida.

Äripäeva kodulehel leiab raadiosaated-podcastid aadressil www.aripaev.ee/eetris

Saadete sarja avab täna Investor Toomas ehk Eesti tuntumaid investoreid. Äripäeva välja mõeldud Toomas investeerib reaalset raha ning on 13 aastaga stardikapitali neljakordistanud, veerandi miljoni euroni.

Avasaade: kuidas saada rikkaks?

„Esimeses saates selgitab Toomas Äripäeva börsitoimetuse ajakirjanike Juhan Langi ja Rainer Saadi vahendusel, keda Toomas investeerimisel usub ning miks ja milliste ootustega ta järgmisel nädalal börsile tuleva LHV aktsiaid märkida otsustas,“ selgitas saate käivitaja, Äripäeva toimetaja Rivo Sarapik. Toomas hakkab igal nädalal selgitama, millesse ta investeerida otsustas, millesse mitte ning kuidas ta oma pensionipõlve kindlustab.

Lisaks investeerimissoovitustele toob saade kuulajani igal nädalal praktilisi nippe, soovitusi ning kogemusi edukatelt inimestelt ja ettevõtetelt. „Sellist sorti infot, mis aitaks edukamalt oma elu ja ka ettevõtmisi ning ettevõtet juhtida, ootab Äripäeva tellija toimetuselt,“ põhjendas Sarapik.

Olematu rahaga toob palju tagasi

Sel nädalal selgitavad ajakirjanikud järgmistes saadetes, miks mõni olematu rahaga müügi- ja turunduskampaania lööb läbi ja neid levitatakse, samas kui mõni suure eelarvega tehtud ja hoolega lihvitud materjal ei huvita kedagi. „On palju lihtsaid nippe ja võtteid, mida osavamad kasutavad ning millest saab eeskuju võtta,“ kommenteeris Sarapik.

Edaspidi valgustame, miks areneb mõni ettevõte teisest kiiremini, kuidas nad talendid enda juurde meelitavad, neid kinni hoiavad, mida neis arendavad. Samuti saab vihjeid nädalavahetuse ja vaba aja veetmiseks ning seda, miks Äripäeva nädalalõpulisa Puhkepäev toidukriitik Heidi Vihma mõnele toidukohale elamuse eest parimad ning teisele kasinad punktid jagab.

„Samuti analüüsime igal nädalal päevakajalisi teemasid ja olulisi poliitsündmusi ning jätame ruumi intervjuudeks silmapaistvate inimestega, kelle edust ja kogemusest saab samuti juhiseid järgi katsetamiseks,“ täiendas Sarapik.

Hetkel kuum