Kes on investor Toomase isa?

Kuulus investor kohtus Äripäevas oma fännidega ning avaldas aktsiavihjed.  Foto: Andras Kralla
Rivo Sarapik • 14. detsember 2016 kell 10:30

15 aastaga on Äripäeva väljamõeldud tegelane ja reaalset raha investeeriv tegelaskuju investor Toomas algkapitali neljakordistanud - tänaseks üle veerand miljoni euroni. Kuidas see eksperiment algas, selgub tänasest saatest.

Samuti tuleb jutuks, miks Toomas nii edukas on ning mida tema käitumisest õppida maksab. Arutlevad SEB privaatpanganduse strateeg ja endine Äripäeva ajakirjanik Peeter Koppel ning Äripäeva peadirektor Igor Rõtov.

Saade on salvestatud investor Toomase kohtumiselt fännidega (vaata, kes kohale tulid, siit) ning sellele tuleb lähiajal Äripäev Eetris kanalites kaks järge, mille teemadeks on investor kui iseenda suurim vaenlane ning mida õpetas investor Toomas investor Jaak Roosaarele ning LHV maaklertegevuse juhile Alo Vallikivile.

Kes ei mahtunud investor Toomase fännide kohtumisele, neile on hea uudis, et 28. jaanuaril toimub investor Toomase esimene konverents, mille eesmärk on anda siht, kuidas järgmisel aastal edukamalt rikkust kasvatada. Loe esinejate ja teemade kohta siit.

Eelmisi ja järgmisi Äripäeva veebiraadio saateid kuula www.aripaev.ee/eetris

“Äripäev eetris” podcast'i saab kuulamiseks tellida iTunesis või kasutada RSSi (paremklikk ja kopeeri link) meelepärases meediaesitajas. Saadet saab mp3-failina alla laadida siit.

Hetkel kuum