Rivo Sarapik • 2. jaanuar 2017 kell 11:45

Need on "Äripäev eetris" aasta hitid

Jaak Roosaare oli eelmisel aastal "Äripäev eetris" kuulatumaid külalisi. Fotol koos LHV maaklertegevuse juhi Alo Vallikiviga Soome börsiguru Seppo Saario raamatut sirvimas.  Foto: Andras Kralla

Eelmisel kevadel alustanud Äripäeva veebiraadio "Äripäev eetris" saateid kuulati üle 50 riigis ja rohkem kui 330 000 korral. Millised olid kuulatumad saated investeerimisest, juhtimisest, ettevõtlusest ja pingeridadest?

Loetleme kuulatumad saated üles teemade kaupa.

Investeerimine. Rikkaks saamise eeskuju ja mitme raamatu autor Jaak Roosaare selgitab, kuidas jõuda niikaugele, et pangakontole laekub 25 000 eurot passiivset tulu ja mida peab jõukaks saamiseks tegema.

PS. Jaak Roosaarega on juba sel nädalal uus saade lisandumas ja seda (nagu ka kõiki seniseid ja tulevasi saateid) saab kuulata "Äripäev eetris" kanalites - Äripäeva veebis aadressil www.aripaev.ee/eetris, Soundcloudis ja iTunes´is podcastina.

Poliitika. Äripäeva ajakirjanikud Harry Tuul ja Vilja Kiisler paljastasid presidendivalimiste aegses saates valijameeste kogus presidendiks kandideerinud Marina Kaljuranna meeskonna valed ning selle, kui habras oli Taavi Rõivase jalgealune.

Ettevõtlus. EAS andis mustkunstnik Jürgen Veberile 160 000 eurot toetust. EASi nüüdseks endine juht Hanno Tomberg avaldas saates, et trikimehelt nõutakse see raha tagasi. Miks, kuula ise. 

Juhtimine. Konkursi Parim juht 2016 võitnud Erkki Raasuke selgitas saates, miks on keeruline olla tema ülemus.

Kinnisvara. Saatest saab teada, kas praegu on hea või halb aeg kinnisvara osta.

Palgad. Endine poliitik, ettevõtja ja investor Jüri Mõis rääkis, mis takistab rikkaks saamast ning kuidas suhtuda sellesse, kui poliitikud kümnete miljonite eurode kaupa raha "kraavi saadavad"?

Meelelahutus. Eesti staažikaim restoranikriitik, Äripäeva nädalalõpulisale Puhkepäev üle 15 aasta toitlustusasutusi hinnanud Heidi Vihma rääkis ausalt, kuidas Eesti kardetuim restoranikriitik töötab. Heidi Vihma arvustusi saab lugeda aadressil www.aripaev.ee/restoranitest

TOPid. Äripäev koostab aastas enam kui 60 pingerida ehk TOPi (neid saab vaadata aadressil www.aripaev.ee/top). Edetabelitest popim saade selgitas, mida põnevat tänavune pingerida välja selgitas.

Autasud. Äripäev valis 2016. aasta ärimeheks Rain Lõhmuse. Küsisime temalt sel puhul küsimusi, mida pankurilt muidu ei küsita.

Hetkel kuum