Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine
Pille Lehis: privaatsuse kurja juur
Digiühiskonnas satume jamadesse ennekõike siis, kui keegi rikub reegleid, millest ta võib-olla kuulnudki pole, kirjutab andmekaitse inspektsiooni peadirektor Pille Lehis.
Parafraseering Eesti kirjandusklassikast maailma internetiseerumise kontekstis võiks kõlada umbes nii, et kui lihtne inimene jõudis paarkümmend aastat tagasi digimaratoni stardijoonele, oli digiühiskond juba loodud.
Arvestades, et Eesti pole võtnud eesmärgiks politseiriigi loomist, eeldab sellise seadusemuudatuse tegemine, millega kõigi hotellikülastajate andmed kantakse reaalajas politsei andmebaasi, oluliselt põhjalikumat kaalumist, kirjutab TRINITI partner ja vandeadvokaat Karmen Turk.
Kuidas saavad ettevõtted teha teadlasi kaasates hüppe uuele tasemele, sellest tuleb juttu värskes Äripäeva raadio sisuturundussaates. Kogemuslugusid jagavad kosmosettevõte ja biopõhiste ehitusmaterjalide valmistaja.