Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine
PayPal ostab 4 miljardi dollari eest Honey Science'i
Makseteenuseid pakkuv PayPal Holdings teatas, et ostab internetifirma Honey Science Corpi 4 miljardi dollari eest, vahendab Reuters.
PayPal loodab uue investeeringuga oma klientide läbimüüki parandada.
Foto: Reuters/Scanpix
Honey Science pakub klientidele platvormi, kuhu on koondatud erinevate veebipoodide pakkumised, boonusprogrammid ja kupongid. See võimaldab tarbijatel raha säästa ning PayPali kasutavatel müüjatel ostjateni jõuda, teatas PayPal.
Kui Fotografiska juht Margit Aasmäe Peugeot E-3008 rooli istus ja mootori käivitas, hämmastas teda vaikus salongis. Ent edasi asus vaikus juba enda eest kõnelema.