Esmaspäeval tõusid Nasdaqi eestvedamisel hoogsalt kõik USA peamised aktsiaindeksid.

- Maakler NYSE börsil.
- Foto: Reuters/Scanpix
Nasdaqi liitindeks edenes 2,01%, S&P 500 indeks 1,19%, Dow Jonesi tööstuskeskmine 0,76% ja Russell 2000 indeks 1,21%. S&P 500 indeks sulgus taas kõrgemal 4000 punkti tasemest, mida osa analüütikuid tähtsaks peab, täpsemalt 4019,81 punktil.
Seotud lood
Nasdaq hüppas pea 3%
USA aktsiad reedel kerkisid. Tõusu juhtis tehnoloogiasektori tugev kasv, lõpetades nädala positiivsel noodil.
Suurelt kukkunud Wall Streeti nimekad ettevõtted hakkavad sel nädalal tulemusi avalikustama.
Lisaks hinnang bitcoinile ja kolmele aktsiale
Eesti juurtega börsikaupleja Alexander Elderi sõnul lõpeb karuturg tõenäoliselt sel aastal.
Wall Streeti kogemusega Alejandro Jimenez käis läbi nii dotcom'i mulli, globaalse majanduskriisi kui ka kümnendipikkuse pullituru. Tema soovitab praegu investeerida, et mitte jääda maha pulliturgudest.
Ainult 26% töötajatest nõustub, et nende praegune töökeskkond aitab neil teha parimat tööd. See šokeeriv number Gensler 2025 uuringust peegeldab kõige fundamentaalsemat muutust töömaailmas: kontor ei ole enam koht, kuhu peab tulema, vaid sihtkoht, kuhu tahetakse tulla.