Tehnoloogiaeksperdid Taavi Kotka ja Taavi Ilves võtsid saates „Investor Toomase tund“ võtsid pulkadeks lahti tehisintellekti arenduste hetkeseisu ning arutasid, milline võiks olla USA tehnoloogiagigantide tulevikupotentsiaal suurte investeeringute taustal.
Aktsia, mida hoidsin mõned aastad, rühib kindlal sammul edasi. Vaatasin ajas veidi tagasi ja uurisin, kuidas on Metast loobumine ja sellel asemele teise tehnohiiglase soetamine mõjunud mu portfellile.
Eesti inkassoturu liider Julianus Inkasso tähistas 20. märtsil oma 30. sünnipäeva. Sakala 3 Teatrimajas toimunud pidulikul vastuvõtul meenutati olnut, nauditi VAT Teatri lavastust „Peaaegu võrdsed“ ning õhtu lõpetas meeleolukas disko. 30 aastat edukat tegutsemist annab põhjuse vaadata tagasi nii saavutustele kui ka väljakutsetele, mis on kujundanud Julianus Inkasso arengut läbi ajaloo ja tõstnud selle Baltikumi juhtivaks inkassofirmaks.