Advokaadibüroo Tark lugu: perekond, äripartnerid ja parimad sõbrad ühes koosluses

  “Hea pereliige on ikka hästi lihtne olla. Sa oled lihtsalt lapsevanem ja perepea. See on elu missioon, siin ei ole üldse kahtlust,” jagas isa Aare Tark enda kogemust “Võitjate põlvkonnad” saates küsimuse peale, kas lihtsam on olla hea pereliige või kolleeg. Aare usub, et sarnased tunded ja käitumisjooned käivad inimesega kaasas ning tuuakse ka töökeskkonda.

  “See ei ole nii, et astud kodu uksest välja ja oled teistsugune inimene. Olen püüdnud pere hoidmise tunnet tekitada ka büroos. Kooslus, kes üheskoos on, peaks tundma end ühtse pere ja meeskonnana, kus kõik on toetatud, kõigi eest on seistud ja teadma, et me oleme ühise asja eest väljas,” sõnas advokaadibüroo Tark asutaja ja vanempartner Aare.

  "Võitjate põlvkonnad" saates on külas isa Aare ning pojad Tanel ja Tauno Tark. Vestluse käigus kuuleme lähemalt, kuidas on neil õnnestunud olla äripartnerid, parimad sõbrad ja perekond ühes koosluses ning missugused lapsepõlvest tulnud väärtused selle võimalikuks teevad. Samuti selgitavad isa ja pojad, miks ei saa advokaadibüroo olla nagu klassikaline pereettevõte ja mis tingimustel partneriks saadakse.

  Isa ja poegade näol on tegemist vandeadvokaatidega, seega kasutame juhust ja uurime, mis juriidilised dokumendid pereettevõttes olulised on ning miks peaks iga ettevõtte omanik mõtlema testamendi tegemisele. 

  Saadet juhib Jana Palm.

  Fotol vasakult: vandeadvokaadid ja pereliikmed Tauno, Aare ja Tanel Tark.
  Foto: Jana Palm

  Pereettevõtjate liikumist toetab Büroomaailm, mis on pereettevõte juba 30 aastat.

  • Võitjate põlvkonnad
  • 12.03.2024
  KIIRUS:
  Advokaadibüroo Tark lugu: perekond, äripartnerid ja parimad sõbrad ühes koosluses
 • Hetkel kuum