• Jaga lugu:

    Land Roverid on võimekad ja võluvad, aga pange vaim valmis

    Vana Land Rover Defender on üks müstiline maastur – kilisev, kolisev, põrutav ja mürisev ning pidevalt remonti vajav, kuid kõigi nende puuduste tõttu kordumatu võluga.

    Niimoodi tuleb välja seekordsest “Autojuttude” saatest, milles võetakse Land Roveri mark luubi alla. Juttu ei tule üksnes ikoonilisest Defenderist ehk kõnekeeles “Defekast”, vaid ka luksusmaasturite liigile aluse pannud Range Roverist, automargi ajaloost ja ühest-teisest muustki. Muu hulgas kuuleb, mida saatekülaline, maasturitele spetsialiseerunud töökoja Imedepõld omanik ning Eesti Land Roveri Klubi juhatuse liige Indrek Nikker arvab paari aasta eest müügile jõudnud uuest Defenderist.

    Nikker, kes tunneb lähemalt ka näiteks Toyota ja Nissani maasturite hingeelu, nendib avameelselt, et kui Toyota Land Cruiseriga tuleb harva remondikohta külastada, siis Land Roverid vajavad alatihti tähelepanu. Teisalt on briti päritolu murdmaastikuautodel hulgaliselt häid külgi: maastikusuutlikus on vanal “Defekal” esmaklassiline ning oma soovide järgi modifitseerimise võimalused lõputud.

    Saatejuht on Karl-Eduard Salumäe.

    • Autojutud
    • 25.11.2021
    • KIIRUS:
    Land Roverid on võimekad ja võluvad, aga pange vaim valmis
    Jaga lugu:
  • Hetkel kuum