Piilume Lauri Meidla portfelli: mis on praegu lollikindlad investeeringud?

  Praegu on ideaalseks investeeringuks võlakirjad ning positiivne rahavoog ja seda leiab siitsamast kodubörsilt, rääkis Äripäeva raadios investor Lauri Meidla. Seejuures avas ta oma portfelli sisu.

  „Praegusel turul on kõige kuumem ja lihtsam kaup võlakirjad. Kolm või neli aastat tagasi olid need ebapopulaarsed, kuid praegu tagab meelerahu ja kindluse hajutatud võlakirjaportfell,“ on Meidla veendunud. „Võib juhtuda, et lähiaastate perspektiivis võivad võlakirjad pakkuda paremat tootlust kui aktsiad.“

  Meidla tõi välja, et ka kodubörsil on olnud väga palju atraktiivseid võlakirjapakkumisi. „Mina paigutaks oma portfellist 60–70 protsenti sinna ning ülejäänu puhul vaataksin huvitavamaid idufirmasid, näiteks võib-olla on järelturult põnev Bolti aktsiaid soetada,“ vastas Meidla küsimusele, kuhu tasub praegu raha paigutada.

  Lauri Meidla rääkis veel, kas aga praegu on õige aeg istuda rahas või tasub raha ikkagi ära paigutada, kas idufirmadesse panustada pole Ampler Bikesi saneerimise taustal riskantne ning kuidas mõjutab Hepsorit ehitushindade kallinemine. 

  Intervjueeris Indrek Mäe.

  Fotol Lauri Meidla. Foto: Andras Kralla

  • Hommikuprogramm
  • 26.05.2023
  KIIRUS:
  Piilume Lauri Meidla portfelli: mis on praegu lollikindlad investeeringud?
 • Hetkel kuum