Hetke kuumimad soovitused investorile ehk mida osta ja mida müüa

Investor jälgib Hiinas börsil noteeritud ettevõtete käekäiku. Hiina majandus on saatnud välja mitu signaali majanduse käekäigust. Neid teemasid käsitlesime tänases hommikuprogrammis.  Foto: AFP/Scanpix

Esmaspäevases hommikuprogrammis andis ülevaate hetke kõige kuumematest spekuleerimis- ja investeerimisideedest Eestis ja mujal maailmas tehnilise analüüsi ekspert Vaido Veek.

Juttu tuli nii pankadest, tehnoloogiaettevõtetest kui ka kuumadest sündmustest, mis aktsiaturge mõjutavad. Sai ka ostu- ja müügisoovitusi.

Kuula seda intervjuud siit:

Kas majanduslangus juba terendab ning mida lugeda välja euroala ja Hiina majanduse jahtumisest, samuti jahtumise mõjust Eesti ettevõtjatele ja maailmamajanduse suurimatest riskidest? Neile küsimustele aitas vastata Luminori peaökonomist Tõnu Palm.

Kuula seda intervjuud siit:

Alati ei järgne rahalisele rikkusele õnn. Miks see nii on ja kuidas selle vastu saab, sellest rääkisime psühholoogiadoktori ja ettevõtja Eva-Maria Kangroga.

Kuula seda intervjuud siit:

Sellest, kuidas luua igavesti kestvat väärtpaberiportfelli, rääkisime Tartu Ülikooli rahanduse õppejõu Mark Kantšukoviga.

Kuula seda intervjuud siit:

Hommikuprogrammi tegid Juhan Lang, Indrek Ojamets ja Rivo Sarapik.

Hetkel kuum