11. oktoober 2017 kell 6:00

Teie elamusterohke jõulupidu või talvepäev Eesti pikimatel suusanõlvadel

Eesti suurim suusamägi  Foto: Kiviõli Seilusturismi Keskus

Kõige pikemate ja laiemate mäesuusanõlvadega Kiviõli suusakeskusest saate jõulupeo või talvepäevad, mida mujalt Eestist ei leia. Kes veel ei tea, siis parimaks turismiobjektiks ja tervisespordikeskuseks auhinnatud Kiviõli seiklus- ja suusakeskus paikneb Tallinnast ainult pooleteisetunnise autosõidu kaugusel ja Tartust vaid pisut kaugemal. Seega väga lähedal!

Kunstlumise vaiba all asuvast keskusest leiate neli 400?700 m pikkust suusanõlva, millest kaks põhinõlva on Eesti mõistes erakordselt laiad ja turvalised. Loodusliku lume olemasolul ootab huvilisi ka 2,5 km pikkusena ümber tehismäe kulgev murdmaasuusarada.

Suure väliterrassiga peamaja  Foto: Kiviõli Seilusturismi Keskus

Aga kui leidub veel mõni, kes suusatada ei oska?

Algajate jaoks pannakse „esimese liu“ õppemäele saabuvaks talveks ca 90m pikkune eskalaatortõstuk, mis koos kvaliteetse varustuse ja parimate suusakoolitajatega aitavad ka kõige algajama kolleegi kiirelt sõitma. Pärast rõõmsat mäel liuglemist ootavad keskuse peamaja esimesel korrusel spordiklubistiilis garderoobikappidega saunad ja kõrgeimal korrusel mäevaate, suure eesruumi ning rõduga privaatne saun. Viimane on kuni kahekümneliikmeliste seltskondade üks meelispaikadest.Nagu tuhamäele rajatud suusamägi, on ka väliterrassiga kohvik “Hill Cafe” suur, pakkudes korraga maitsvaid sööke kuni 90 külalisele. Nepalist pärit peakokk pakub Teile nii Aasia kui ka Eesti köögi maitseelamusi, nii et kõik jõulupeod, talve­päevad, seminarid ja meeskonnaüritused leiavad endale  sobiva menüü.Kui soovite aga pidu kombineeria töisema jutuajamisega, siis ootavad Teid ka kaks mäevaatega seminariruumi: üks kuni neljakümnele ja teine kuni kaheksakümnele külalisele. Loomulikult on ruumides olemas dataprojektor, pabertahvel ning korralikud helisüsteemid.

Neil, kes tahavad õhtul vägeva peo maha pidada või lihtsalt ära väsivad, tasub varakult broneerida majutuskoht. Lähimateks majutuskohtadeks on suusatõstukitest mõnekümne meetri kaugusel asuv Tuhamäe hostel ning pisut üle kilomeetri kaugusel samuti äsja avatud Everest hostel.  Sobivaim aeg keskuse külastamiseks on nädala sees, sest siis pole järjekordi ja saate endale privaatsema programmi kujundada. Nii et valige endale keskuse kodulehelt jõulupeo või talvepäevade pakett ja minge seda kõike kolleegidega kogema!Kontaktid:+372 53 317 322info@tuhamagi.eewww.tuhamagi.eefacebook.com/kivioli

Vaata videoklippi!

 

Foto: Kiviõli Seilusturismi Keskus
Hetkel kuum