TOP
Ainult tellijale

Suurimate otsustajatega istub kõige enam ühe laua taga Väino Kaldoja

Mõjuulatuse skoori edetabelis on esiotsas kaubandus-tööstuskoja juhatuse liikmed Väino Kaldoja (keskel, 1. koht), Toomas Luman (paremalt teine, 14. koht) ja Robert Kitt (paremal, 2. koht). Kojast mahtusid TOP 50 sekka veel Gunnar Kraft, Andres Järving, Meelis Milder, Eve Toots, Enn Veskimägi, Neinar Seli ning Veljo Ipits.  Foto: Andras Kralla

Kui eelmisel nädalal avaldatud Otsustajate TOPis sai esimese koha Neinar Seli, siis teise edetabeli parameetri ehk mõjuulatuse skoori järgi on kõrgeimal positsioonil Väino Kaldoja.

Mõjuulatuse skoor kaardistab, kes istub suurimate otsustajatega kõige rohkem ühe laua taga. Skoor liidab kokku kõigi isikuga seotud inimeste mõjujõudude skoori. Teisisõnu: isik, kel on suur mõjuulatus, on esimese taseme seoses paljude aktiivse mõjujõuga isikutega, kuigi ise enam liiga aktiivselt juhtorganite juhtimises kaasa ei löö.

Kui oled juba tellija, siis logi sisse!
    Juhime tähelepanu, et Sul on õigus keelata oma kontaktandmete kasutamine samasuguste toodete või teenuste otseturustuse tegemiseks võttes Äripäevaga ühendust aadressil [email protected] või telefonil 667 0099.
    Hetkel kuum