10. detsember 1995 kell 22:00

Ööklubi Atlantis avaõhtule tuli üle 2000 inimese

Atlantis, nagu ka Pärnus asuv ööklubi Mirage, kuulub ASile Alexela Entertainment. Selle juhid Urmas Past ja Juhan Kolk rõhutasid, et praeguse tantsupõranda kohal olid varem restorani Kaunas kartulihoidla ja külmkambrid.

Ööklubi rajamiseks kulus ligi kümme miljonit krooni, laenuga toetas Hoiupank. Kolmest küljest katab Atlantise seinu Võrumaalt pärit kunstniku Navitrolla hiigelpannoo. Arhitektuuriline lahendus pärineb Kaupo Paabolt ja Martti Ruusilt, disain Helmi Sakkovilt, ehitas AS KTM.

«Tartus polnud varem sellist paika, kus hommikuni hea muusika saatel lõdvestuda,» ütles ööklubi tegevdirektor Aivar Leping.

Atlantise teisel korrusel on 500kohaline restoran, kaks baari ning kasiino, nii et samas majas saab süüa, juua, tantsida ning raha võita või kaotada.

«Loodame Atlantise lava abil Tartusse tuua tuntud muusikuid nii Eestist kui ka Euroopast ja kaugemaltki,» ütles Urmas Past. Juhan Kolk rõhutas, et ööklubi rajamise kulutused tulevad tagasi aastatega ning investeerin- gut Atlantisesse tuleks kä- sitleda äri ja kultuuri põimumisena, millest on viima- sel ajal põhiliselt ainult räägitud.

Hetkel kuum