7. mai 1996 kell 22:00

Printer koopiamasinaga

QMS 2425 Print System põhineb QMSi Crown- ja CrownNet-tehnoloogial, mida iseloomustavad kiire läbilaskevõime, tarkvaraline uuendatavus, automaatne juhtkeelte valik, sobivus igasse võrku ja multitasking-operatsioonisüsteem. CrownNet toetab korraga mitut kasutajat erinevatest operatsioonisüsteemidest, mis kasutavad ka erinevaid protokolle (NetWare, TCP/IP, EtherTalk ja LanMan/LanServer).

QMS 2425 Print System võrguprinteri hea ühilduvus praktiliselt igasse võrku tagatakse standardvarustuses olevat QMS CrownNet Ethernet või Token-Ring võrguliidesega. Võrgust saabuvad tööd puhverdatakse printeri kõvakettale, mis vabastab võrgu järjekorras olevatest töödest.

Printeril on ülikiire NECi 64bitise 50MHz RISC-protsessoriga kontroller, tänu millele suudab printer trükkida ka keerulisi lehekülgi peaaegu mootori maksimumkiirusega.

QMSi tarkvaraliselt laetav operatsioonisüsteem (SLS -- Software Loadable System) võimaldab kasutajal seda disketilt või läbi võrgu uuendada, kindlustades niiviisi oma investeeringu ka tulevikuks.

Standardsete juhtkeelte hulka kuuluvad: PostScript Level 2 koos automaatse TrueType-skaleerijaga, HP PCL 5E koos GL/2ga, HP-GL 7475/7550, LinePrinter.

CrownCopy-lisavarustusega saab printerit kasutada ka koopiamasinana, komplekti kuulub tasapinnaline skanner, mis ühendatakse printeri SCSI-liidesesse.

Hetkel kuum