3. veebruar 1997 kell 22:00

Nordika aastakasum 7 miljonit krooni

Reisner märkis, et Nordika Kindlustuse investeeringute kasum selgub lähiajal. 1995. majandusaasta lõpetas tollal Eesti Aerometi nime all tegutsenud firma 5,2 miljoni krooni suuruse kahjumiga.

Reisneri kinnitusel näitab kindlustusseltsi eelmise aasta kasum, et uus juhtkond on suutnud firmat oluliselt edasi viia. 1995. aasta lõpul asusid kindlustusseltsi etteotsa Tiit Arge ja Jaanus Reisner, kes kuuluvad ka Tallinna vineeri- ja mööblikombinaadi erastanud ASi Marlekor juhtkonda. Nii Nordika Kindlustuse kui Marlekori nõukogu esimees on Peter Sedin.

Nordika Kindlustus tegeleb praegu oma elukindlustusseltsi loomisega. Nordika on taotluse elukindlustusseltsi asutamiseks kindlustuse litsentsikomisjonile sisse andnud, kinnitas Reisner.

Kindlustusinspektsiooni peaspetsialist Terje Võrk ütles, et Nordika on elukindlustusseltsi loomise taotluse esitanud, millal see aga rahuldatakse, on tema sõnul väga raske öelda.

Nordika Kindlustus oli kogutud preemiate mahu poolest koos nendega liitunud kindlustusseltsiga Farret eelmisel aastal suuruselt kolmas kindlustusselts.

Nordika ja Farret kogusid 1996. aastal kokku 91 miljonit krooni kindlustuspreemiaid.

Hetkel kuum