9. aprill 1997 kell 22:00

Kungla hotell orienteerub kolme tärni tasemele

Tuvikese sõnul on vähemnõudlikule ja kokkuhoidlikule ärimehele mõeldud hotellituru osa praegu Tallinnas katmata ning seetõttu on Kungla-Pargi turule tulek uue tootega õigeaegne. Kahene tuba Kungla-Park hotellis hakkab maksma 1300 krooni, mis on odavam teistest äriklassi hotellidest, lausus ta.

Tuvike peab Kungla-Pargi hotelli perspektiivikaks soodsa asukoha, tavalisest suuremate numbritubade ja septembris hotellis valmiva Baltimaade suurima kasiino tõttu.

Hotelli Tallinn direktor Teet Kurs tõdes, et peab Kungla hotelli enda konkurendiks, kuid Kungla eelis on see, et seal juba ehitus käib, Tallinnas aga veel mitte. Tallinna hotellil on Kursi hinnangul Kunglaga võrreldes paremad parkimistingimused. Tallinna hotell tahetakse renoveerimisega viia kahetärnilise hotelli tasemele.

Eelmisel kuul sõlmis hotelli Kungla-Park operaatorfirma Kungla Investeeringute AS hotelli juhtimislepingu hotellindusalase turundusfirmaga Inn Grupp. Praegu käivad hotellis renoveerimistööd, mis peavad lõppema hiljemalt 15. juunil ning mille maksumus on 60 miljonit krooni. Renoveerimistöödeks võttis Kungla Investeeringute AS laenu Investeerimispanga ja Ühispanga sündikaadilt. Investeeringute tasuvusajaks nimetas Kungla Investeeringute ASi juhatuse esimees Armin Karu seitse aastat.

Kungla-Pargi turule tulemisega ei muutu Tuvikese hinnangul Tallinna hotelliturul otseselt midagi, kuna Kungla-Pargi hotelli 120 tuba on väike arv võrreldes olemasoleva 1700 hotellitoaga Tallinnas.

Selle aasta keskmiseks hotelli täituvuseks prognoositakse direktori sõnul 50%. Põhilised sihtturud on Põhjamaad, Kesk-Euroopa, Venemaa, Läti ja Leedu.

Hotell Kungla on antud pikaajalisele rendile Kungla Investeeringute ASile, mille omanikud on Armin Karu, Jaan Korpusov ja AS Benetreks.

Hetkel kuum