6. mai 1997 kell 22:00

Compaq uuendas sülearvuteid

Armada 1510 mudel on mõeldud igapäevatöös kasutamiseks. Põhikomplektis on olemas kõik vajaminev professionaalsele kasutajale. Piisavalt suured laiendusvõimalused lubavad arvutit kohandada tööks ka suuremate andmemahtudega. Protsessori, selle töökiiruse ja muutmälu mahu valikul on silmas peetud kaasaegse tarkvara rakendamist. Kõvaketta maht on 1 GB, mis on küllaldane suurema osa tööjaamades kasutatavate rakendusprogrammide käitamiseks. Kõvaketas on lisaks sellele väga kergelt vahetatav, võimaldades sel moel oluliselt suurendada kasutada olevate andmete mahtu. Vahetatavate kõvaketaste mahud on 1 või 1,4 GB. Lisakettad ei kuulu Armada 1510 põhikomplekti.

Lisaks vahetatavale kõvakettale saab arvutile lisada ka 10X kiirusega CD-lugeja. Arvutis on sisseehitatud 16bitine, SoundBlaster Pro-ga ühilduv Compaq PremierSound heliblokk, sisseehitatud kõlarid, mikrofon ja helitugevuse regulaator. Arvuti klaviatuur on normaalmõõtudega.

220V toiteblokk on Armada 1500 mudelitel põhikorpuses. NiMH aku võimaldab arvutiga akut laadimata pidevalt töötada üle 2 tunni. Tööaja pikendamiseks saab 3,5tollise disketiseadme asendada teise akupatareiga.

Hetkel kuum