3. juuni 1997 kell 22:00

Kiire kassaprinter kauplustele

OKIPOS 90 seeria kassaprintereid võib kasutada kõikjal, kus tuleb kliente kiiresti teenindada. Tüüpilisemad rakendused on kviitungite, sularahaarvete, soodustalongide, kaardimaksete jm kaubandusega seotud väikeblankettide täitmine. Üheksanõelalise löögipeaga printer on sobiv, kui vajatakse mitmekoopialist kassalindi väljatrükki või on kasutusel kuni neljakihilised kviitungid.

Kuni 10 rida sekundis trükkival maatriksprinteril on peale kiiruse veel mitmeid eeliseid. Näiteks sobib mitmekihiliste kviitungite väljastamine igati dokumendi saajale, sest erinevalt termopaberil kviitungist kannatab OKIPOSi väljatrükk pikaajalist raamatupidamislikku arhiveerimist. Samas on maatriksprinteri ülalpidamiskulud mõnevõrra väiksemad kui analoogilisel termoprinteril.

OKIPOS 90 seeria on avatud süsteem, mis sobib nii uute kui ka juba olemasolevate kassasüsteemidega. Sõltuvalt mudelist võib kasutada dokumendi isikupärastamiseks firma logo ja kuni 17realist päist. Optiline paberiandur garanteerib varumaterjalide õigeaegse hankimise. Paralleelselt võib kasutada rullpaberit ning olemasolevaid dokumendivorme.

Hetkel kuum