23. detsember 1997 kell 22:00

HansaFinancials sobib hästi rahvusvahelistele firmadele

Tootja:- Baltic Business Software International

Toote orienteeritus:- keskmised ja suuremad ettevõtted

Andmebaas:- enda välja töötatud, objektorienteeritud

Hinnaklass:- alates 100 000 kroonist

Operatsioonisüsteem:- Windows, MacOS, UNIX

Kasutajaid:- 65 ettevõtet (Eestis)

HansaFinancials on moodulstruktuurne, täielikult integreeritud majandusarvestuse tarkvara, mis on eriti sobilik firmadele, kes opereerivad eri riikides, kasutavad eri valuutasid ja vajavad ühtset aruandlust kontserni tasemel.

HansaFinancials on hetkel kättesaadav 16 keeles ja sisaldab 18 moodulit.

Peale klassikalise finantsraamatupidamise ja laoarvestuse võimaldab süsteem väärtpaberite haldamist, müügiteenindust, lepingute ja projektiarvestust. TCP/IP protokolli tugi võimaldab kasutajal ükskõik millisest maailma punktist võtta ühendust võrguserveriga.

HansaFinancialsi teeb kasutajale lihtsaks graafiline keskkond ja mitme akna süsteem.

+ Võrreldes esialgse versiooniga on programm pidevalt uuenenud ja täienenud. Esile võib tõsta programmi head finantsmoodulit, mis võimaldab võtta aruandeid just kasutajale vajalikul kujul. HansaFinancialsi pluss on veel loogiline ja läbimõeldud ülesehitus.

- Kasutaja seisukohalt vajaks täiustamist aruandlus artiklite kohta. HansaFinancials ei võimalda ka seadistust, et programm ise võtaks kasutajale sobival ajal andmebaasist turvakoopiaid.

+ Tarkvaral on avatud objektorienteeritud klient/server-võrgustruktuur, mis baseerub kaasaegsel kommunikatsioonitehnoloogial ja TCP/IP protokollil.

- Puudub võimalus siduda suurtes ettevõtetes sageli kasutatavate vananenud tehnoloogial põhinevate infosüsteemidega.

+ HansaFinancialsil on kõige laiem edasimüüjate võrk, hea tugi ja kõige laiem kliendibaas. Seega teiste pakettide esindajatel on, mille poole pürgida. Programm iseenesest on väga kasutajasõbralik.

- Programmi kasutajatel on laialdased võimalused ise parameetreid muuta, mis aga võib suurt segadust tekitada.

Hetkel kuum