23. detsember 1997 kell 22:00

Wakafleksi riba ühendab katuseliited

Kaal:- 5m rull ca- 4,25 kg

Mõõtmed:- 28 mm x 2 mm

Materjal:- värviline plastik PIB

UV-kindlus:- vastavalt DIN 16726

Hind käibemaksuta:- 212,50 kr/jm

Allikas:- EST STEIN-B OÜ

Wakafleks tihendab kõik seina, korstna või teised katusel olevad liitekohad. Tihenduslindiga saab ühendada seinte ja korstnate liitekohad ning väljaehituste tõusukohad, nagu näiteks tuleseinte puhul. Mitmesuguste kasutusvõimalustega tihenduslint on kohandatav siledatele ja profileeritud katusekatte materjalidele.

Wakafleksi töötlemine ja paigaldamine nõuab lihtsaid tööriistu. Kvaliteetne värviline (punane, pruun või must) plastik sisaldab alumiiniumist võrkriba ja on varustatud kleepuva ääreribaga.

Wakaflex on plastiliselt vormitav ja selle alumiiniumist võrkriba võimaldab tihenduslindi tihedalt ja kindlalt katuse kontuuridega ühendada. Plastik säilitab talle paigaldusel antud kuju.

Tänu Wakaflexi iseliimuvatele omadustele pole ühenduskohti vaja täiendavalt liimida ega tinutada. Isoleerkiht tihenduslindi ääres kaitseb vihma, lume ja tormi läbitungimise eest.

Wakaflexi sobib paigaldada nii kuumadesse, külmadesse kui ka niisketesse oludesse, sest see talub temperatuuri kõikumisi --40 °C kuni +100 °C (vastavalt normile DIN 52133).

Tihenduslindi nimi tuleneb sõnadest wall (sein ingl k), Kamin (korsten sks k) ja flexible in use (lihtne kasutada ingl k).

Hetkel kuum