24. märts 1998 kell 22:00

Safety-Walki kare teibiriba põrandal väldib libisemist

3M Safety-Walk on iseliimuv vastupidav teip, mida saab kergesti ja kiiresti paigaldada libedatele kukkumisohtlikele põrandatele äri-, tootmis-, riietus- ja du?iruumides, treppidel, kaldteedel, kraanaredelitel jm. Mitmes laiuses, värvitoonis ja kareduses libisemistõkketeibid on mõeldud eri põrandatüüpidele.

Koridoridesse, treppidele, köökidesse, laevadesse ja paatidesse sobib üldkasutatav siledate pindade teip, mis peab vastu veele, õlile ja kemikaalidele. Mõõdukalt kare või kare teip võib olla nii must kui ka läbipaistev.

Treppide, metallplaatide, koridoride, katusestruktuuride, tsisternautode, tõstukite ja laevade ebatasastele pindadele sobib must vormuv teip, mida rullitakse või laotakse kummihaamriga koputades.

Mõõdukalt kare (must, hall) või sile (läbipaistev, valge) elastne teip on mõeldud kasutamiseks ruumides, kus käiakse paljajalu või sokkides: vannitoad, du?iruumid, riietusruumid, ujulad.

Libisemistõkkeribadega kaetud põrand on puhas ja turvaline ja ei nõua erihooldust, kui on paigaldatud vastavalt juhendile. 3M Safety-Walk vastab ELi direktiivile 89/654/ECC.

Hetkel kuum