28. aprill 1998 kell 22:00

HP vahetab välja oma tuntud laserprinteri

Uued Hewlett-Packardi laserprinterid seeriast 5000 on tulnud turule, et vahetada välja seni ülipopulaarseid kontorilaserprintereid LaserJet 4V ja 4MV. Uued printerid on mõeldud töögruppidele, kes vajavad kvaliteeti ja saavad selle 5000 seeria näol madalama hinnaga.

Välimuselt on LaserJet 5000 oma eelkäijale sarnane, pisut ümaram ja varustatud endiselt juhtimisnuppude ning displeiga.

Kiire sisselülitusega kuumuti lubab esimese lehe välja trükkida juba 13 sekundi jooksul pärast sisselülitamist, HPFastRes 1200 tehnoloogia võimaldab eraldusvõimega1200 punkti tolli kohta kujutisi masina täiskiirusel (tavaliselt peavad printerid kõrgema resolutsiooniga trükkimiseks kiirust vähendama).

LaserJet 5000 printerid trükivad erinevate formaatidega paberitele -- A5st kuni A3ni. Paberi juhtimine läbi printeri on samuti täiustatud: teda ei väänata enam rullide vahel nii palju kahekorra kui varem, tänu otseteekonnale saab printeril trükkida ka paksematele materjalidele, mis väänamist ei kannata.

Veebil baseeruv juhtimistarkvara võimaldab võrguadministraatoril printereid juhtida ükskõik kust printeri juurde minemata.

HP UltraPrecise'i tooner vähendab väljatrükikulusid võrreldes eelkäijatega 17%, ühe toonerikassetiga saab trükkida kuni 10000 lehte.

Hetkel kuum