21 jaanuar 1999

ASi Comex juhatuse esimees Indrek Samusenko loodab, et Comexi 87 miljoni krooni suuruse võla probleem laheneb lähemate nädalate jooksul. Endine Comexi tegevdirektor Lembit Tamm ei jaga Samusenko optimismi.

Politsei soovitab Comexiga seotud inimestel naasta Eestisse, kus neil on võimalik saada politseilt turvalist kaitset isikute eest, kes neid otsivad ja arvatavasti ka üles leiavad.

Valitsus kiitis heaks ASi Eesti Telefon 1994.--2003. aasta äriplaani. Eesti Telefoni juhatuse esimees Toomas Sõmera ütles, et äriplaani kohaselt investeeritakse kümne aasta jooksul telefonsidesse keskmiselt 360 miljonit krooni aastas.

Kui praegu on Eestis 25 telefoni 100 elaniku kohta, siis 2003. aastal tõuseb see 45 telefonini 100 inimese kohta. Sõmera lisas, et kasumit võib esmakordselt loota 1995. aastal.

Riigikontrolli peakontrolör Olav Lüüs kavatseb viimaste kontrollide tulemusena valitsusele esitada ettepaneku, et suurtelt riigifirmadelt, nagu Tallinna Sadam, Liviko jt, riigieelarvesse võetava kasumiosa peaks otsustama iga ettevõtte puhul eraldi, sest muidu jäävad mõnede ettevõtete käsutusse liiga suured summad.

Hetkel kuum