Kokakunst internetist

Madli-Liis Parts 26. jaanuar 2001, 00:00

Kas tuhanded interneti toidu- ja joogileheküljed suretavad klantspiltidega kokaraamatud välja? Vaevalt. Sellegipoolest ei kujuta George Brownesi peakokk Vambola Moores oma elu internetita ette.

Lugematul hulgal retsepte koos isuäratavate fotodega, nõuanded eri kultuuride toitumistavadest, mahukad restoranide andmebaasid ükskõik millisest maailma nurgast koos menüüde ja külastajakommentaaridega ? selle kuvariekraanile saamine on vaid mõne näpuliigutuse küsimus.

George Brownesi pubi peakoka Vambola Moorese elus on internet vältimatu siis, kui tuleb koostada menüüsid, valmistada ette stiilipidusid või hoida end kursis maailmas toimuvaga.

?Otsin internetist infot paar korda nädalas 1,5?2 tundi korraga. Kõige rohkem abi saan inglisekeelsetest lehekülgedest,? kirjeldab Moores oma suhet netikokandusega.

?Viimane kord sain internetist abi revüüteatri Bel Etage menüü koostamisel. Otsisin stiilikülgi, mis annaksid võimalikult palju 19. sajandi alguse tavade kohta.?

Vambola Moores valis kolm lehekülge, mida soovitab kulinaariahuvilisel Puhkepäeva lugejal kindlasti uurida.

Hea traditsiooniliste toitude retseptikogumik ning mugav otsingumootor. Külge uuendatakse pidevalt artiklite, illustratsioonide ja retseptidega, ka kuulsate kokkade intervjuudega. Igal nädalal on midagi uut. Avalehekülg on praktiline, sest kõikidele alalinkidele saab sealt otse. Raamatukauplus on korralik ning raamatute kohta on ka kommentaarid.

Tore lehekülg keskaegseteks stiilipidudeks ideede korjamisel. Palju infot ajastu ja roogade kohta, kommentaare, artikleid, retsepte. Oma raamatupood.

Kasulik lehekülg kaalujälgijatele ja tervislikult söömise pooldajatele. Põhjalikud tabelid sobiva portsjoni kalorite arvestamiseks. Artiklid ja nõuanded, kuidas tõhusalt normaalset kehakaalu saavutada. Raamatupood.

Raadio ettevõtlikule inimesele

Äripäeva raadio 92.4

Hetkel eetris

Kava

    Vaata kogu kava
    Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
    25. November 2011, 09:07
    Otsi:

    Ava täpsem otsing