Eesti sidefirma Contech Media saab USAst 100 mln kr

ÄP Online 14. veebruar 2001, 00:00

Oma plaanide realiseerimiseks kavatseb C-Media järgneva 2?3 aasta jooksul investeerida 70?100 miljonit krooni.

Lepingu kohaselt viib C-Media läbi täiendava suunatud aktsiaemissiooni, millega ettevõtte aktsiakapital suureneb ligi viie miljoni kroonini. Titan Wireless omandab esimeses järgus vähemusosaluse koos õigusega oma osalust edaspidi suurendada ning kohustusega kindlustada investeeringuteks vajalike krediitide saamine.

Oma klientide sihtgrupina näeb C-Media eelkõige väikseid ja keskmisi firmasid ning erasektorit. ?Soovime pakkuda hea hinna-kvaliteedi suhtega teenust kiiresti, kliendikeskselt ja ilma liigse bürokraatiata,? ütles Indrek Lepp C-Mediast.

C-Media tulevikuplaanid näevad ette teineteist täiendavate fiiberoptilise ja traadita juurdepääsuvõrgu ehitamist Eestis, aga ka lisaks olemasolevatele ühendustele oma rahvusvaheliste ühenduste rajamist Lätti, Leetu, Valgevenesse ja Ukrainasse.

Titan Wirelessi asepresidendi Ralph Williamsi kinnitusel soovib nende firma kõrgtasemel tehnoloogia abil pakkuda oma Eesti klientidele täielikku kõne- ja andmeside teenust.

C-Media kaubamärki kasutav Contech Media on asutatud aastal 1999 Eesti eraisikute poolt. Eelmise aasta lõpus oli C-Medial üle 250 kliendi ning aastakäive ulatus nelja miljoni kroonini.

Raadio ettevõtlikule inimesele

Äripäeva raadio 92.4

Hetkel eetris

Kava

    Vaata kogu kava
    Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
    25. November 2011, 11:09
    Otsi:

    Ava täpsem otsing