Securitas lõpetab sularahatöötluse ja -vedamise

30. oktoober 2001, 14:03

Securitas Eesti teatas, et lõpetab uuest aastast sularahatöötluse ja sularahaveo teenuse pakkumise kuna ei pea äriliselt mõttekaks ja kontserni huvidele vastavaks jätkata tegevust turusegmendis, kus puuduvad tingimused normaalseks konkurentsiks.

Securitas leiab, et olukorda, kus kaks suurimat Eestis tegutsevat panka on sõlminud väga pikaajalised ja siduvad lepingud sularahatöötluse ja rahaveo teenuste sisse ostmiseks ainult AS Sularahakeskusega, ei saa hinnata normaalseks.

'Arvestades kahe suurima panga turuosa Eestis, on siduvate lepingutega muudetud Securitase tegutsemine ülejäänud turuosa teenindamiseks väga raskeks kui mitte võimatuks. Securitase loobumise tulemusena jääb sularahatöötluse ja rahaveo teenuse osutamine täielikult ESS Eesti kontrolli alla,' on firma peadirektor Jaanus Pajumaa seisukohal.

'Loodame, et pangad leivad võimalusi kuidas tagada konkurentsi puudumise tingimustes oma klientidele teenuse optimaalne hinna ning kvaliteedi suhe ja kaitsta nende huve võimaliku hinnatõusu korral.'

Securitas jätkab Eesti turul traditsiooniliste turvateenuste osutamist ja keskendub eelkõige kvaliteetse valveteenuse pakkumisele ning uute valvelahenduste välja töötamisele.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing