Lääne-Virumaa omavalitsused alustasid üleminekut digitaalsele asjaajamisele

Raimo Ülavere 29. november 2001, 13:48

18 Lääne-Virumaa omavalitsust allkirjastasid lepingud ASiga MicroLink Süsteemid, ostes dokumendihaldustarkvara Postipoiss ja alustades sellega üleminekut digitaalsele asjaajamisele, teatas Lääne-Viru Ühisomavalitsus.

Nimetatud investeeringu eesmärgiks on parendada asutuse sisest töökorraldust ja pakkuda kodanikule e-teenust vastavalt avaliku teabe seaduse nõuetele.

'Loodame Lääne-Virumaal elektroonilise dokumendiregistri kasutusele võtta juba uue aasta algusest,' ütles Jaan Lõõsik, Lääne-Viru Ühisomavalitsuse tegevdirektor.

'Lõppeva aasta jooksul on digitaalse dokumendihaldusega seotud projektid ühed aktuaalsemad avalikus sektoris,' ütles MicroLink Süsteemide Postipoisi tarkvara müügijuht Jorgen Sumin.

'Postipoiss' on ASile MicroLink Süsteemid kuuluv internetipõhine dokumendihaldustarkvara, mis on mõeldud elektroonilisel ja paberkandjal asuva dokumenteeritud info haldamiseks, hõlmates kogu protsessi alates dokumendi loomisest kuni selle arhivaariks viimiseni. Postipoissi kasutavad ligi 150 riigi ja omavalitsuse asutust.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing