Viktoria Korpan • 11. aprill 2002 kell 8:16

CV-Online alustas tööpakkumiste saatmist mobiilile

CV-Online alustas EMT portaali Airport vahendusel tööpakkumiste saatmist mobiiltelefonile, mis teadaolevalt on esimene sarnane teenus Põhjamaades.

CV-Online tootejuht Tiina Saare sõnul on personaliotsingufirma seni tööpakkumisi saatnud elektronaadressidele. 'Turg on edasi arenenud ning töökohata inimese jaoks on mobiiltelefon e-mailist mugavam ja ka kiirem võimalus infot saada,' märkis Saar.

'Tööotsija ei pea enam iga päev CV-Online leheküljel käima ja tööpakkumisi otsima vaid eeltöö tehakse tema eest ära,' sõnas Saar.

Kahe nädalaga on tööpakkumiste saatmise teenusega liitunud 600 registreeritud kasutajat. Kokku on tööpakkumisi sisaldavaid SMSe saadetud juba üle 3000.

Sobivaid tööpakkumisi saavad mobiiltelefonile tellida EMT kliendid ja Airpordi registreeritud kasutajad. Pakkumiste tellimiseks tuleb täita CV-Online koduleheküljel lühike ankeet oma soovide täpsustamiseks. Sobiva tööpakkumise valib arvuti välja automaatselt ning edastab selle SMS-sõnumina.

Lisaks tööpakkumistele edastab EMT Airport registreerunud kasutajatele uudiseid, aktsiahindu ning infot meelahutusürituste kohta.

Aasta algusse seisuga teenindab EMT kokku 382 700 klienti. Internetiportaalil Airport on 38 000 registreeritud kasutajat.

CV-Online andmebaasiga liitunute arv ületas samal ajal 50 000 ning külastuste arv nädalas 600 000 piiri.

Hetkel kuum