Ülar Lauk • 10 juuni 2002

USA ja Lõuna-Korea mäng jäi 1-1 viiki

D-alagrupis mängisid Lõuna-Korea ja USA viiki 1-1.

Avas skoori USA 24. minutil, kui täpse tsenderduse karistusalasse realiseeris 25aastane N.Y. MetroStars ründaja Clint Mathis.

78.minutil lõi äsja vahetusest sissetulnud Itaalia Perugia klubi poolkaitsja Ahn Jung Hwan Lõuna-Korea kasuks karistuslöögist tulnud palli peaga seisuks 1-1.

USA koondise vaieldamatult parimaks meheks oli Inglismaa Premier League Blackburn Roversi 31aastane põhiväravavaht Brad Friedel.

40. minutil tõrjus ta korealase Lee Eul Yong"i löödud penalti, mis anti olukorrast, kui kaitsja Jeff Agoos tõmbas pikali Korea ründaja Hwang Sun Hong"i. Lisaks tegi ta veel mitmeid häid tõrjeid.

Täna peetakse selles alagrupis veel üks mäng - 14.30 algab kohtumine Portugali ja Poola vahel.

Praegu on nii USAl kui Lõuna-Koreal 4 punkti 2st mängust, Poolal ja Portugalil mõlemal kirjas vaid 1 kaotus.