Eesti Saabi Keskus sai Baltimaadest esimesena sertifitseeritud

25. veebruar 2004, 14:46

Eelmisel nädalal Tallinnas Tammsaare tee 51 avatud uus ja kaasaegne Saabi Keskus sai Saabi tehaselt 'Unlimited Partner' sertifikaadi.

Uue keskuse avamisel andis Saabi esindaja Erik Stigmar Viking Motorsi nõukogu esimehele Peter Kallile sertifikaadi, mis tõestab, et Eesti Saabi Keskus on ehitatud ja sisustatud Saab"i kõrgeimate standardite järgi.

'Saab Unlimited Partner' kontseptsiooni järgivaid esindusi on tänaseks üle maailma 320 tükki. Ka Lätis ja Leedus on vastavalt kontseptsioonile loodud salong ja loodetakse lähiajal sertifitseeritud saada.
Saabi Keskuse avamiseks jõudis Eestisse maailmas suurt populaarsust kogunud Saabi lipulaev - Saab 9-3 Cabrio. Saab on 20 aastat olnud juhtiv premium klassi kabriolettide tootja.

Viking Motors investeeris uude keskusesse 11,4 miljonit krooni ja selle ehitas Messiehitus OÜ. Uues keskuses on pinda 1000 ruutmeetrit, millest umbes poole moodustab uus Saabi salong ning poole kasutatud autode müük, mis asub teisel korrusel. Saab"i Keskuses toimub peale automüügi ka sõidukite vastuvõtt teenindusse ja hooldusesse ning varuosade müük.

Kuna lisaks Saabi ja Opeli esindusele asub samal aadressil ka Ameerika autode Cadillaci ja Chevrolet müük ja teenindus.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing