Eile loosis Bingo Loto suurima senise jackpoti

05. märts 2004, 13:19

Eile õhtul loosis Eesti Loto välja seni suurima jackpoti Bingo Lotos, milleks oli 1,8 mln krooni, teatas ettevõte.

Bingo Loto suurim võit on siiani olnud 24. veebruaril 2000 võidetud jackpot summas 1,6 mln krooni.

Eilne Bingo jackpot oli juba kolmas, mis ületas pooltteist miljonit krooni. Lotomiljonäre on Eestis nüüdseks 25, nendest 16 mängijat said miljonärideks just tänu Bingo Lotole. Neli Bingo-miljonäri on lisandunud viimase aastaga.

Võidupilet osteti loosimispäeval 4. märtsil kell 10.52 Tartus, Eedeni kaubanduskeskusest. Lotovõitjal on võimalus tulla oma lotovõitu vormistama 90 päeva jooksul. Võidusummast tulumaksu maha ei võeta.

Seni suurimaks lotovõiduks, mida Eesti inimestel olnuks võimalik võita, oli Viking Lotto jackpot 45 miljonit krooni. Kõigi aegade suurim jackpot on Viking Lottos olnud 88 miljonit krooni. Suurim ühele isikule läinud võidusumma on 38 miljonit krooni. Eestisse tulnud suurim Viking Lotto võit oli üle 5 miljoni krooni ja see võideti 14. jaanuaril 2004. Viking Lottoga on Eestis miljonäriks saanud kaheksa lotomängijat, neist kaks viimase aasta jooksul.

10. märtsi loosimisel lisandub olemasolevale Viking Lotto jackpotile 1,5 miljonit eurot, mis võetakse kõikide Viking Lottos osalevate riikide ühisest reservfondist. Ennustatav Viking Lotto jackpot on sel päeval 38 miljonit krooni.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing