Tallinn korraldab finantskursuse väikeettevõtjatele

Inno Tähismaa 11. märts 2004, 11:33

Tallinna Ettevõtlusamet korraldab 2.-7. aprillini finantskoolituse Tallinna väikeettevõtjatele, kellel puudub raamatupidamis- ja finantsalane ettevalmistus.

Koolitusel käsitletakse raamatupidamise ja maksunduse aluseid, eelarvestust, äriplaani aluseid, finantsprognooside koostamist ja finantsanalüüsi, vahendas linnavalitsuse pressiteenistus. Ettevõtja tugiisik Jaanus Vahesalu ütles pressiteate vahendusel, et vastavalt praktikale on äriplaani koostamisel või erinevate ettevõtlustoetuste taotlemisel tekkinud finantsskeemide koostamisel raskusi, kuna see eeldab ka ettevõtjailt vastavat ettevalmistust. Ettevõtlusamet on varem korraldanud 10-päevaseid äriplaani koostamise kursusi. Seekord keskendutakse nelja päeva jooksul eelkõige finantsteemadele.

Kursus toimub 2.-7. aprillini hotelli D?ingel konverentsikeskuses, Männiku tee 89, kella 14.00-20.00-ni. Kursuse viib läbi ettevõtluskonsultant Siiri Einaste.

Osalemiseks tuleb täita registreerimisleht ja saata hiljemalt 25. märtsiks e-postiga jaanus.vahesalu@tallinnlv.ee. Kohtade arv on piiratud.

Registreerimislehe vormi saab internetist aadressilt <#http://ettevotja.tallinn.ee=http://ettevotja.tallinn.ee > või ettevõtja infopunktist Vabaduse väljak 7.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing