Ülo Toomsalu • 1. aprill 2004 kell 6:35

Ülevaade tänastest ajalehtedest

Eesti Päevaleht:

Haigekassa hakkab augustist euroliitu reisivaile eestlastele väljastama Euroopa ravikindlustuskaarte, mis tagab võrdse kohtlemise sealsete kindlustatutega.

Eile hommikul vahistasid keskkriminaalpolitsei majanduskuritegude talituse töötajad Tartus kohtutõkendi rikkumise pärast ärimees Andres Bergmanni, kes oli ilmselgete joobetunnustega.

Õmblusettevõtte Sangar üheks eksklusiivtooteks on kujunenud meeste nimelised mõõdusärgid, mida valmistatakse ainult eritellimusel ja tuuakse soovi korral ka koju kätte.

Ettevõtete majandusaasta aruandeid uurides selgub, et suurfirmade juhatuse ning nõukogu liikmetele aastas makstavad summad ulatuvad suuremates firmades mitmete miljonite kroonideni. Suurettevõtete tippjuhtide palgad jäävad enamasti üle miljoni krooni aastas.

Postimees:

Tallinki müügijuhtide kinnitusel tuntakse täna avatava Helsingi?Tallinna?Peterburi laevaliini vastu nii Soomes kui Eestis elavat huvi ning suveks prognoositakse juba piletite defitsiiti.

Euroopa Liidu nõudmiste tõttu peavad ka Eesti kalalaevadel hakkama kaasa sõitma haruldaste väikeste vaalaliste vaatlejad, ehkki siinsetes vetes on jälgitavad imetajad üliharuldased külalised.

Kui Riigikogu valimised toimunuks märtsis, oleks enim hääli kogunud valitsusliidu juhtpartei Res Publica, mida toetab 15 protsenti valimisealisest kodanikest, näitab Turu-uuringute ASi küsitlus.

Euroopa Liidu hirmus ostsid Ida-Virumaa elanikud kauplused soolast ja suhkrust tühjaks ? selle kinnituseks ripuvad poodide ustel ja vaateakendel sildid venekeelse tekstiga «soli net».

Hetkel kuum