SLÕL: Kanal 2 hankis Vene maffiasarja «Brigaad»

07. aprill 2004, 08:11

Alates sügisest hakkab Kanal 2 ekraanil jooksma Vene hittsari «Brigaad», mille ühe osa filmimiseks kulutasid venelased 2,5 miljonit krooni.

Kanal 2 programmijuht Olle Mirme naasis möödunud nädala lõpul Prantsuse kuurortlinnas Cannes"is toimunud Mip TV teleturult lepinguga, mille järgi jõuab televaatajani Vene kalleim seriaal «Brigaad», kirjutab SL Õhtuleht.

«Hetkel on see kogu maailmas tõeliselt kuum kaup,» hindab Mirme. Tema teada on tegemist Vene kõigi aegade kalleima telesarjaga, mille ühe osa eelarve ületab 2,5 miljonit Eesti krooni. Mirme lisab, et vaatamata hullumeelsele tootmiseelarvele teenib sari ainuüksi reklaamimüügist Vene teleturul kasumit.

Võrdlusena võib öelda, et kodumaise menusarja «Õnne 13» üks hooaeg läheb maksma vaid pisut rohkem (3 miljonit krooni) kui «Brigaadi» üks seeria.

Kui palju Kanal 2 sarja näitamisõiguste eest välja käis, Mirme ei ütle.

«Brigaad» räägib neljast sõbrast, kes tõusevad tühistest pisisulidest Moskva maffialadviku tippu. «Loomulikult on seal metsikult põnevust ja action"it - võtete käigus hävitati mitukümmend luksuslimusiini,» tutvustab Mirme. Lisaks ka tugev draama- ja armastusliin, ülihea stsenaarium ning Vene kõige kõvemad superstaarid. Võtted ei toimunud üksnes Venemaal, vaid näiteks ka Washingtonis Valges Majas.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing