Ülo Toomsalu • 4. oktoober 2004 kell 6:30

Ülevaade tänastest ajalehtedest

Eesti Päevaleht:

Head lüpsjat otsivad farmid tikutulega taga, ametit peljatakse eelarvamuste tõttu. Paremad lüpsjad lähevad Soome, Rootsi ja mujale Euroopasse kordades suuremat palka teenima.

Odav kohv on kliendi kaupmehe juurde meelitamise tavaline nipp. ?Kohv on hästi võrreldav kaup ja inimesed teevad kindlasti oma ostueelistused sellest lähtuvalt, kus poes on kohv odavam,? ütles Paide Maksimarketi juhataja Tiiu Lunts.

Sakslase portaal www.sms99.ee pakub Eestis soodsat mobiilisõnumi teenust.

Antarktika retke ettevalmistav MTÜ taotleb riigilt järgmiseks aastaks 8,7 miljonit krooni. Selle raha eest saaks alustada laevaehitust ja osta Soomest polaarjaama, ütles MTÜ juht Mart Saarso.

Postimees:

Harrastuslendurid otsivad Tallinna lähistel sobivat kohta väikelennukite lennuvälja tarvis, sest tiheda liiklusega Ülemiste lennuväli ei sobi neile.

Nädalavahetusel kogunenud Reformierakonna volikogu ei andnud vastust küsimustele, kas paremparteid võiksid ühineda ning kas nad loobuvad Tallinnas koostööst Keskerakonnaga.

Kuigi Tallinna volikogu keskfraktsioon deklareeris ühtsust, on Eestimaa Rahvaliidu Tallinna piirkonna juht Mario Sootna veendunud, et äsja moodustatud Rahvaliidu saadikurühm saab keskpartei ridadest veel täiendust.

Laevaliiklust korraldav veeteede amet on pidanud viimasel ajal tegelema ka metsatöödega, sest aastakümnetega kõrgust kogunud puud kipuvad varjutama vanade majakate merevaadet.

SL Õhtuleht:

Tallinna kesklinna uute korterelamute parklakoha hind küündib 350 000 kroonini. Kinnisvaraspetsialistide kinnitusel tehakse nendega peent äri - ostetakse kokku ja müüakse pärast kallimalt maha.

Hetkel kuum