Linnapeaks pürgival Tõnis Paltsul maksuvaidlus endiselt üleval

Inno Tähismaa 12. oktoober 2004, 00:00

Kuna maksuasjade aegumistähtaeg on viis aastat, tähendab see, et Paltsu maksuasi aegub tänavuse aasta lõpus. Mitmest maksuasjadele lähedal seisvast allikast pärit info kohaselt on ka maksuamet aegumisega leppinud.

Ametlikult maksuamet Paltsu maksuasja käekäigu kohta infot ei anna. ?Maksusaladuseks on igasugune maksukohustuslast puudutav informatsioon, ka info selle kohta, kas kedagi kontrollitakse või ei kontrollita või kui kaugel kontroll on,? edastas maksuameti pressiesindaja Liis Plakk.

Paltsult endalt ega tema esindajalt polnud võimalik maksuasjade käigu kohta infot saada. Palts pole maksude teemal telefonile ega elektronkirjadele vastanud juba viimased aasta aega. Paltsu esindav advokaat Ants Karu büroost Lextal ütles eile, et tal pole kommentaari andmiseks Paltsu luba.

Seni on Paltsu maksuasjade kohta teada nii palju, et Paltsu firmades OÜ Pambos Holdings, OÜ Pambos Laeva ja OÜ Pambos Kinnisvara on revisjonid lõppenud ja täiendavaid maksunõudeid koostatud pole. Üleval on veel Paltsu isiklik maksuasi ehk maksude maksmine Levicomi müügi pealt, mille Palts tegi läbi Hollandi Antillide firma, kus maksumäär on kümme korda Eestist väiksem.

Tõnis Palts on Res Publica Tallinna linnapeakandidaat uue koalitsiooni läbirääkimistel Reformierakonna ja Rahvaliiduga, mis algasid eelmisel nädalal.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
06. December 2011, 19:34

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris Hetkel eetris

Äripäeva raadio viimased saated

Kõiki viimased raadio saated
Otsi:

Ava täpsem otsing