PM: Elion üllatas klienti ülisoodsa pakkumisega

19. oktoober 2004, 08:25

Üle poole aasta odavat interneti püsiühendust oodanud Tallinna Kadrioru elanik sai pärast mure kurtmist ajakirjanduses Elionilt ülisoodsa interneti.

Elion kasutas ära Starmani võrgu puudumist Tallinnas Kadriorus ja pakkus kaks nädalat tagasi Postimehes muret kurtnud naisele Starmani hindadega võrdset internetiühendust. «Elionist helistati ja pakuti soodsat, 199-kroonise kuumaksuga interneti püsiühendust,» rõõmustas Kadrioru elanik Ellen Kuusmann.

Juba sama päeva õhtul ühendati ta arvuti internetti. Varem oli Kuusmann soovinud Starmani pakutavat soodsat internetiühendust.

«Elion tundus mulle kallis,» rääkis pensionil olev Kuusmann. Ta lisas, et 350 krooni kuus on liiga palju.

Samas majas elava Johannes Pirita sõnul ei ole temale ega teistele majaelanikele aga soodsat pakkumist tehtud.

«Loomulikult sooviksin ka seda saada,» rääkis Pirita, kelleni jõudis samuti majanaabri uudis odavast internetiühendusest. Pirita ise kasutab Elioni pakutud 495-kroonise kuutasuga internetiühendust, mida ta peab üsna kalliks.

Postimees küsis eile tulutult Elioni klienditeenindusest 199-kroonist internetipaketti. Firma sellist ei pakkunud.

«Uutele liitujatele oli meil seoses kooli algusega sooduspakkumine kuuhinnaga 199 krooni,» rääkis Elioni meediasuhete juht Ain Parmas.

Ta lisas, et ettevõte ei saa kahjuks konkreetse kliendiga seonduvat kommenteerida, sest seadus ei luba neid andmeid avalikustada.

Tarbijakaitseameti peadirektor Helle Aruniit ütles, et kuna turul on mitmeid teenusepakkujaid, ei saa öelda, et üksikule isikule ei tohiks firma eripakkumisi teha. Aruniidu sõnul võis firma kõnealusel juhul proovida uut lahendust ühe kliendi peal ja hiljem pakub seda turul kõigile. «Tuleb lähtuda konkreetsest juhtumist,» lausus Aruniit.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing