Sakala: Kevadel lööb Viljandi korteriturg kihama

17. november 2004, 08:13

Ettevõtjate sõnul on Viljandis tekkinud nõudlus elamispinna järele ja seda silmas pidades plaanivad nad lähemal ajal valmis saada kolm kortermaja.

Osaühing Randelson, mille osanikud on Taavi Kerner ja Raivo Riisa, hakkab välja ehitama pooleli olevat maja Männimäel Riia maantee 42 ja püstitama hoonet Väiksel tänaval. Osaühing Akriptor renoveerib endist Männimäe ühiselamut. Selle taga seisab ettevõtja Jaak Sulg, kirjutab Sakala.

Kümmekond aastat Männimäel kodututele peavarju ja lastele ohtlikku mängumaad pakkunud poolik korterelamu peaks kevadel lõpuks valmis saama.

Nagu Riisa ütles, ei saa miski hoone valmimisplaane takistada ega tähtaega edasi lükata. «Midagi ei tule vahele,» kinnitas ta. «See saab valmis.»

Ettevõtja sõnul otsustas Randelson just nüüd pooliku elumaja valmis ehitada, sest Viljandis on korterite järele nõudlus tekkinud. «Vahepeal ei olnud ehitamiseks õige aeg,» selgitas ta.

Ühtki korterit ei ole firma ette ära müünud, sest kavatseb äriga algust teha kevadel.

Osaühingu Randelson teist ehitusprojekti, mis asub aadressil Väike tänav 16, juhib firma teine osanik Taavi Kerner. Tema sõnul peaks ka see maja valmis saama kevadeks. Hoonesse on kavandatud 15 korterit.

Kahe maja ehitusmaksumust hinnates leidis Kerner, et Väiksele tänavale kerkiv hoone on kallim.

Kerner ei osanud öelda, kas kõigile uutele korteritele ka omanikud leitakse. «Nõudlust tundub siiski olevat,» lausus ta.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing