Tallinna kesklinnas murti ööl vastu laupäeva sisse advokaadibüroosse Concordia.
Varastati büroo juhataja, endise justiitsministri ja vandeadvokaadi Urmas Arumäe arvuti ning kaks monitori, kirjutab Eesti Päevaleht.
Arumäe sõnas, et klientide andmed pole ohus. ?Meie informatsioon on kõik serveris ja selle arvutiga üksi pole midagi peale hakata. Aga kahju ikka ja ebameeldiv ka.?
Asja muudab Arumäe sõnul kummaliseks see, et tema kabinet asub sissemurdmise kohast umbes paarikümne meetri kaugusel ja läbida tuleb kolm ust. ?Selles ruumis, kuhu siseneti, oli küll võtta asju, aga sealt pole praktiliselt midagi võetud,? märkis ta. ?Ei tahaks paranoiliseks muutuda, aga väga huviäratavad kokkusattumused.?
Artikkel jätkub pärast reklaami
Valvesignalisatsioon olevat küll tööle hakanud, kuid turvafirma olevat pärale jõudnud tavapärasest hiljem. Falck Eesti infojuht Andres Putting teatas, et firma patrull jõudis Concordia büroosse tavapärase kümne minuti jooksul.