Christel Karits • 10. november 2005 kell 22:00

Suvepealinnanimeline restoran avas uksed päris pealinnas

Novembri algusest on Tallinnas Pärnu mnt 139 avatud uus ruumikas söögi- ja mõnusa olemise koht Café Pärnu.

Pärnu ühendab edeva Valgre-stiilis kohviku ja kiiret lõunat pakkuva bistroo, mis on trendika, 1930. aastate funkstiilist mõjutatud sisekujundusega.

Uue toidukoha nimi ? Pärnu ? on inspireeritud Pärnu linnast ja nendest väikestest headest Pärnu-asjadest, mis meid ikka ja jälle sunnivad Pärnusse tagasi sõitma.

Kohviku poolel pakutakse laia valikut kohvi- ja koogipoolist, takeaway?d ning rikkalikku hommikusöögivalikut. Lõunast kuni hilisõhtuni saab tellida spetsiaalsel laavagrillil valmistatud grill- ja wok?i-roogasid, mida serveeritakse tavapärase riisi-kartuli koosluse asemel hoopis tervislikumalt ? rikkalikul salatipadjal.

Bistroo on mõeldud ennekõike neile, kel soov lõunapausil või õhtusel ajal kiiresti ja soodsalt einestada. Erinevalt harjumuspärastest kiirsöögikohtadest pakub bistroo lisaks kiirele toidule ka mõnusat lounge?ilikku atmosfääri.

Menüü vahetub iga päev ning lisaks soodsatele päevapakkumistele on võimalik valida erinevate liharoogade, pastade, salativaliku ja magustoitude vahel.

Kohapeal küpsetatakse saiakesi ja kukleid, vitamiinidoosi annavad värskelt pressitud mahlad ja smoothie?d.

50kohaline kohvik ja 100kohaline bistroo on eraldatud õhulise vaheseinaga.

Pärnu toitude hinnad algavad paarikümnest ning lõppevad 100?150 krooniga. Kohvikus ja bistroos on võimalus vaadata televiisorit ning kasutada internetti.

Hetkel kuum