Ülevaade tänastest ajalehtedest

09. jaanuar 2006, 09:06

Postimees:

Majandus- ja kommunikatsiooniministri Edgar Savisaare sõnul kaalub riik Eesti Raudtee raudteefirma taasriigistamist juhul, kui uurimiskomisjon leiab veel puudujääke erastamislepingu täitmisel.

Euroliidu revidentide hinnangu on kümned Lääne-Eesti talunikud saanud ebaõiglaselt toetust ning põllumajanduse registrite ja informatsiooni amet on asunud neilt sadu tuhandeid kroone tagasi nõudma.

Praegu vaid kahe püsielaniku ja 150 lamba kodukoht Osmussaar sobib suvitusrajooniks, leiavad Lääne maavalitsuse ametnikud, kelle kava paneb aga looduskaitsjad õhku ahmima.

Tallinna linnapea Jüri Ratas saatis transpordiametis aasta lõpus toimunud hiigelpreemiate maksmist uurima linna sisekontrolöri ja personaliteenistuse.

Eesti Päevaleht:

Eesti epidemioloogid ei soovita külastada lähiajal Türgit, kus levib linnugripiviirus H5N1. Türgis on linnugripiviirusse H5N1 surnud kaks last, sellesse nakatunuid on viis.

Jaanuari lõpus kirjutavad ühinemisleppele alla turu-uuringutega tegelev OÜ Ariko MG ja sotsiaaluuringutele spetsialiseerunud OÜ Uuringukeskus Faktum.

Pärnu Postimees:

Taastusravikeskuse Sõprus nõukogu koguneb esmaspäeval ja tõenäoliselt rahuldab ettevõtte senise tegevjuhi Meeme Veissoni lahkumisavalduse. Varasematel aastatel on Sõprus mõne miljoni kasumit teeninud, lõppenud aasta tulemused on küll kokku võtmata, kuid terendamas on umbes miljonikroonine kahjum.

Tartu Postimees:

Raadi mõisahoone vastas avab sügisel uksed uus hotell, mis on rajatud rahakotile mõtlevatele turistidele.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing