Ülevaade tänastest ajalehtedest

08. märts 2006, 08:09

Eesti Päevaleht:

Hetkel on gaasiküte vaieldamatult mugavaim ja ka soodsaim, makstes kaks korda vähem kui elektri- või õliküte. Kuid ka juhul, kui gaasihind peaks kahekordistuma, jääb see odavamaks heledal kütteõlil ja elektril baseeruvast toasoojast.

Eile majandus- ja kommunikatsiooniminister Edgar Savisaarega kohtunud Venemaa ühe suurema transpordifirma Severstaltrans peadirektor Andrei Filatov kinnitas, et nad pole huvitatud Eesti Raudtee aktsiate ostmisest. Tema sõnul peaks raudtee kuuluma riigile.

Egiptusest kalli raha eest toodud proovid ei tõendanud veel, et tanker Flawless on süüdi Eesti looderanniku naftareostuses.

Ärileht:

Majandusminister Edgar Savisaar sepistab kavalat plaani, mille käigus ostab riik infrastruktuuri tagasi BRSi asemel raudtee uuelt omanikult.

Investeeringutega Skype’is ja Hotmailis kuulsaks saanud Eesti soost riskikapitalist Steve Jürvetson ostis hiljuti osaluse kinnisvarafirmas Baltic Investment Holdings.

Ülenurme tehnopargi loojad kavandavad uut tehnoparki Tartu-Narva suunale.

Rein Kilk tahab Pärnusse biodiislitehase rajada. Kilk teeb biodiislitehase rajamisel koostööd firmaga A O Biod.

Postimees:

Pärast tõsist kampaaniat noorte seas on pangad võtnud sihikule pensionärid ja nende säästud. Hansapank on eakate klientide ligimeelitamiseks palganud neile ka eakaaslastest tellerid.

Tallinna ja Saue valla piiril asuva Veskimöldre kruntide omanikud on valmis kinnisvaraarendajalt Arco Investeeringud ostma kinnistut, et päästa metsaga kaetud roheala täisehitamisest.

Seni astelpajutooteid teenustööna valmistada lasknud firma Berry Farming kavandab Elva tee äärde tehast, mis toodaks lisaks moosile ja mahlale ka näiteks siirupit ning magustoidukastmeid.

Sepistatud varbaed tugeval vundamendil, asfaldist kerkivad autotõkked ja pommikontrolli majake – siseministeerium soovib presidendi kantseleihoonele Kadriorus suuremat turvalisust.

SL Õhtuleht:

Märtsi algul oli kätte saadud 2889 defektset sajakroonist, mis on pärit aastate eest Saksa trükikojas toodetud partiist. Ringluses on veel 5111 praaksajakroonist.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing