Peale Savisaare pole inimesed oma markidele näopilti pannud

Gert D. Hankewitz 28. juuni 2006, 09:37

Mai lõpust saadaval olev isikliku margi kujundamise teenus on populaarne, kuid oma näopildi on margile lasknud panna vaid majandusminister Edgar Savisaar.

22. mail avatud Minu Margi veebikeskkonnas vormistati eelmise nädala lõpus 1000. tellimus, teatas Eesti Post. Eesti Posti esindaja lisas, et peale Savisaare, kes esitles uut teenust oma näopildiga margiseeria läbi, pole ükski tuhandest oma nägu margile tellinud. Kõige rohkem pannakse markidele laste, looduse, ilusate tüdrukute, autode ja firmalogode pilte.

Eesti Posti koduleheküljel www.post.ee asuv tellimiskeskkond Minu Mark on leidnud sooja vastuvõtu nii äri- kui eraklientide seas. Hetkel on tellimuse esitanud üle 570 eraisiku ja 90 ettevõtte.

Keskmine tellimus on kaks margipoognat, suurim tellimus 111 poognat. 73% tellimustest on valmis ja klientidele edastatud, 4% tellimustest on trükki saadetud, 10% tellimustest on tühistatud ja ülejäänud ootavad trükki saatmist. Enamus tellijaid oma margid kätte saanud märgatavalt varem kui maksimaalseks tarneajaks märgitud neli nädalat. Keskmiselt on tellimus täidetud 7-10 päevaga.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing