9. november 2006 kell 9:51

Kalleim Eestis müüdav ehe maksab 3 miljonit krooni

Eestis Goldfingeri kullaäri pakub ainukesena Eestis ülieksklusiivseid Stefan Hafneri ehteid. Kalleim ehe, mida neilt osta saab maksab 3 miljonit krooni.

Eestlase kalleim ost on siiamaani olnud 50 000 kroonine briljantidega Hafneri sõrmus.

Goldfingeri kaupluse esindaja sõnul pole Eestis selliseid ehteid varem müüdud. " Eestlaste tunnevad nende ehete vastu piisavalt huvi. Kõige kallimad juveelid, mida meie kaudu tellida saab ja mida me ka presentatsioonil näitasime, maksavad 3 miljonit Eesti krooni," kommenteeris Goldfingeri esindaja.

Mitmeid miljoneid ja rohkem maksvaid ehteid saab tellida, neid poes kohapeal ei hoita. Avaliku elu tegelastest on ehete vastu huvi tundnud Kersti Toots, kuid seni pole ta endale veel midagi soetanud.

1967. aastal Bolognas alustanud Stefan Hafner valmistab nii sõrmuseid, kaelaehteid, kõrvarõngaid kui ripatseid. Stefan Hafner on pälvinud mitmeid disaini- ja moeauhindu ning antud kaubamärgi tooteid kannavad paljud rahvusvaheliselt tuntud persoonid nagu Janet Jackson, Jane Seymor jt.

OÜ Kuldsõrme avas esimese kullapoe 1993. aastal Tallinna Ärikeskuses. Alates 1994. aastast tegutseb ettevõte Väike-Karja tänavas. Lisaks ehetele müüb Goldfinger veel hõbepilte ja kujusi.

Hetkel kuum