14. november 2006 kell 9:20

Selver tuleb Paidesse Lidli asemele

Saksa odavketikaupluse Lidl asemel kerkib Paidesse Põllu ja Aiavilja tänava vahelisele alale ligi 1200 ruutmeetri suurune Selveri kauplus, kirjutas Järva Teataja.

Selveri juhataja Ain Taube ütlust mööda ostsid nad krundi Lidli käest ära. "Selveril on kindel plaan Paidesse laieneda, raha on meil ka, küsimus on üksnes, kaua asjaajamine aega võtab," kommenteeris Taube Selveri võimalikku valmimise aega.

Taube sõnul oli Selveril plaan Paidesse laieneda juba ammu, kuid seni seisis see maapuuduse taga. "Oleme krundiga rahul, Selver tuleb heasse kohta," märkis Selveri juht.

Selveril on kauplus juba Rakveres, Viljandis ja Kuressaares. Rakveres avab 14. detsembril kaupluse Grossi kaubamaja. Samuti on Paidesse ostnud Maxima kaupluse tarvis krundi VP Market.

Tallinna Kaubamaja Kinnisvara AS ja Lidl Eesti OÜ sõlmisid kümne kinnistu ostu-müügi lepingu kuues asukohas, kogumaksumusega 137,7 miljonit krooni. Kinnistute pindala on kokku 59 372 ruutmeetrit ning need asuvad Narvas, Tartus, Tallinnas, Kohtla - Järvel, Paides ning Viljandis.

Tallinna Kaubamaja juht Raul Puuseppa sõnul rajatakse kinnistutele uusi kaubanduspindu, peamiselt Selvereid, kuid muid plaane ta ei soostunud kommenteerima.

Hetkel kuum